Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Gminy i Miasta Witkowo
Bip - Strona główna

Urząd Gminy i Miasta

Organy

Protokoły z sesji RM »

Protokoły z sesji RM - archiwum »

Sprawozdania z pracy Rady Miejskiej »

Dzienniki Ustaw i Monitory Polskie

Prawo lokalne

Zbiór prawa miejscowego... »

Finanse gminy

Opinie RIO... »

Projekty aktów normatywnych »

Strategia rozwoju

Plany i zamierzenia »

Ogłoszenia Burmistrza GiM Witkowo »

Informacje

Przetargi aktualne »

Przetargi zakończone »

Nabór pracowników »

Nabór kierowników i dyrektorów jednostek organizacyjnych »

Dane o stanie jednostek »

Nabór pracowników - jednostki podległe »

Sprawozdania z pracy jednostek »

Sprawozdania i informacje Burmistrza »

Sprawozdania z wykonania budżetu »

Spółki z udziałem gminy »

Protokoły z kontroli »

Co mogę załatwić w UGiM ? »

Rejestry »

Petycje »

Lobbing »

Ponowne wykorzystywanie »

Edukacja - dotacje »

Wzory dokumentów »

KARTY USŁUG »

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014... »

Wybory samorządowe 2014... »

Wybory Prezydenta RP 2015... »

Referendum 2015... »

Wybory Parlamentarne 2015 »

Wybory przedterminowe burmistrza »

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej »

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi »

Program Ochrony Środowiska i raporty »

Wyniki badań wody »

Wybory samorządowe 2018 »

Interpelacje i zapytania radnych »

walidacja css walidacja html walidacja wcag

Organy: Komisje Rady Miejskiej

 

Komisja Rewizyjna

  1. Pan Marek Biadasz - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Marek Budzik - Z-ca Przewodniczącego
  3. Pan Tomasz Janas
  4. Pan Paweł Lisiak
  5. Pani Renata Robaszkiewicz
  6. Pan Paweł Roszyk

Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Pan Paweł Szymański - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Eugeniusz Piniarski - Z-ca Przewodniczącego
  3. Pan Marek Biadasz
  4. Pan Marek Budzik
  5. Pani Renata Robaszkiewicz

Komisja Finansów i Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

  1. Pan Eugeniusz Czaplicki - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Marek Biadasz
  3. Pan Krzysztof Bykowski
  4. Pan Krzysztof Chołodecki
  5. Pan Czesław Nowaczyk
  6. Pan Marian Walczak
  7. Pan Marek Wiatrowski

Komisja Gospodarki Rolnej, Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego

  1. Pan Paweł Lisiak - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Eugeniusz Czaplicki
  3. Pan Tomasz Janas
  4. Pan Eugeniusz Piniarski
  5. Pani Renata Robaszkiewicz
  6. Pan Paweł Szymański

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Pomocy Społecznej

  1. Pan Marek Wiatrowski - Przewodniczący Komisji
  2. Pan Marek Budzik
  3. Pan Krzysztof Bykowski
  4. Pan Krzysztof Chołodecki
  5. Pan Piotr Jóźwik
  6. Pan Czesław Nowaczyk
  7. Pan Paweł Roszyk
  8. Pan Paweł Szymański
  9. Pan Marian Walczak
drukuj pobierz pdf    

wstecz